Apželdinimo paslaugos

Projektuojame kraštovaizdį, parengiame želdynų planus ir augalų sąrašus. Esant poreikiui, teikiame apželdinimo paslaugas – galime įrengti veją ir gėlynus, susodinti medelius ar krūmus. Gerai įgyvendintas kraštovaizdžio projektas – tai žaluma ir nesibaigiantys žiedai šiltuoju sezonu, o kartu ir nenuobodus vaizdas pro langą žiemą, kai net per sniegą džiugina spygliuočių formos ar lapuočių šakų raštai. 

Augmenija už lango reikalinga visiems, bet dažniausiai kiekvienam savaip. Vienam tai – galimybė pro langą stebėti sezonų kaitą, kitam – supažindinti atžalas su gamta, trečiam – galimybė ilsėtis kieme ir švieži prieskoniai iš nuosavo darželio. Kiek žmonių, tiek skonių ir poreikių – todėl apželdinimo projektai gali skirtis net prie visai vienodų namų, kokius matome naujuose kvartaluose. Nes dviejų vienodų šeimų nebūna! Nors gamtinės sąlygos panašios, architektūra tokia pati, bet mėgiami daugiamečiai augalai pas kiekvieną bus kiti, norėsis skirtingų akcentinių medžių, skirtingų erdvių. Aplinkos apželdinimas dar priklauso ir nuo šeimos sudėties – vienoks apželdinimo projektas tiks brandesnei suaugusiųjų šeimai, kitoks – auginantiems mažus vaikus. Skirsis ir sodas, kurtas mėgstantiems prižiūrėti gėles nuo sodo, sukurto neturintiems laiko augmenijos priežiūrai. Net nekalbame apie daugybės žiedų mėgėjų ir ramių spygliuočių sodų skirtumus! Jei namie yra augintinis, jis vėl diktuoja savus niuansus apželdinimui – tiek erdvių išdėstymo, tiek augalų parinkimo prasme.

Mūsų įmonė ne vien projektuoja, bet teikia ir apželdinimo paslaugas. Kitaip tariant, klientui pageidaujant, projektą įgyvendinti gali mūsų specialistai. Apželdinimo paslaugos – tai ne vien apželdinimo projektai, tačiau ir fizinis jų įgyvendinimas. Apželdinimo paslaugos – tai ir reikiamo reljefo suformavimas, ir vejos bei gėlynų įrengimas, ir sodų įveisimas. Galime apželdinti ir tvenkinį, pakrantes, pamiškę, šlaitus – projektuodami visur parinksime augalus, mėgstančius būtent tas sąlygas, kokios yra konkrečiame sklype. 

Kadangi aplinkos apželdinimas dažnai negali užtrukti ilgai (pvz. nupirkti augalai arba laukia tolesni darbai), tai naudojame pažangią techniką – ji lemia ir darbo greitį, ir galutinį jų rezultatą. Patariame dirvožemio parinkimo, mulčo, tręšimo ir tolesnės augalų priežiūros klausimais. Daugelis klientų ir toliau naudojasi mūsų specialistų paslaugomis savo aplinkos priežiūrai.