Landšafto projektavimas

Projektuojame landšaftą, sukuriame apželdinimo projektus prie namų ar ofiso. Suteikiame tai, kas reikalinga klientui – projektą (augalų, mažosios architektūros elementų, laistymo, drenažo, apšvietimo), augalų sąrašą, vizualizacijas.

Gyvenamosios arba verslo aplinkos dizainas – ne tik įvaizdžio dalis. Tai ir namų jaukumas (juk kiemas – tai dar vienas kambarys!), ir klientą tenkinanti priežiūra (lengvai prižiūrimas sodas – daugelio pasirinkimas), ir architektūros bei augalų dermė.

Landšafto projektavimas padeda viename sklype puikiai tilpti ir suaugusiesiems (poilsio zona, terasa), ir vaikams (žaidimų aikštelė, smėlio dėžė), ir senoliams (praktiški takai, ergonomiška mažoji architektūra), ir šeimos augintiniams (tinkamų augalų parinkimas, specialiai suprojektuotos erdvės). Priklausomai nuo kliento poreikių, kraštovaizdžio projektai padeda viename sklype sutalpinti daug funkcijų – nuo dekoratyvininės dalies, skirtos reprezentacijai ar laiko leidimui vakarais, iki sodo ir daržo zonos, kuriame šeimininkauti mėgstantys ar ekologijai neabejingi gyventojai augins vaisius, uogas, daržoves ar prieskonius. Gero projekto atveju visada yra galimybė sklypą keisti – pavyzdžiui, užaugus vaikams, žaidimo aikštelę pakeisti į suaugusiųjų poilsio zoną.