Tvorų ir atraminių sienelių projektavimas

Lietuvoje žmonės vertina privatumą, dėl to bet kokia privati teritorija greičiausiai bus aptverta. Dažnai diskutuojama, kaip teisingai išsirinkti tvorą, kokia būtų praktiškesnė, gražesnė, ilgaamžiškesnė. Šiandien jų pasirinkimas labai didelis, tačiau tai dažnai tik dar labiau apsunkina pasirinkimą. Mūsų įmonė gali paruošti tvorų, gyvatvorių, atraminių sienelių planą, o esant poreikiui, visus minėtus elementus įrengti. 

Tvorų ir atraminių sienelių plano paruošimas galimas tada, kai įvertinami visi galimi aspektai – tai padarius, variant pasirinkimas labai susiaurėja.

Pirmiausia, tvoros ir atraminės sienelės turi būti ilgaamžės ir kokybiškos. Paprastai jau įrengus aplinką, nebesinori viską ardyti ir keisti tvorą ar atramines sieneles. Kokybiška tvora nebūtinai turi būti pati brangiausia, ji turi tiesiog būti gera. Kokybiška atraminė sienelė turi būti estetiška ir ilgai atlikti savo funkciją. 

Tvoros ir atraminės sienelės turėtų atitiktų reikalavimus. Egzistuoja įvairūs reikalavimai tvoros aukščiui, greta sodo ribos sodinamų augalų atstumai (aktualu, jei ketinate atsitverti gyvatvore), todėl net ir labai saugant savo privatumą, į juos vis tiek teks atsižvelgti, 

Tvora – tai, ką eidamas namo pamatai pirmiausia, todėl ji būtinai turi patikti patiems gyventojams. 

Tvoros turėtų atitiktų namo gyventojų galimybes jų priežiūrai ir biudžetą. Pavyzdžiui, nuostabiai atrodo griežtų formų gyvatvorės, tačiau jos periodiškai turi būti karpomos. Ar namo gyventojai mokės tai daryti? Ar norės? Ar turės laiko? Ar galės samdyti priežiūrą? 

Ir labai svarbu, kad tiek tvoros, tiek atramos derėtų prie aplinkos. Vieni elementai tinka prie modernios architektūros, kiti – kaimo sodyboje. Čia reikalingas ir tinkamas spalvinis derinys, ir gerai parinktos medžiagos arba augalai. Jei domina tvorų ir atraminių sienelių plano paruošimas, maloniai prašome kreiptis į mūsų įmonę.