Apie mus

NUO IDĖJOS IKI TOBULUMO

„Sodo linija” kuria išskirtinius aplinkos dizaino projektus ir pasižymi universalumu bei kompetentingomis žiniomis. Visa tai leidžia įgyvendinti kraštovaizdžio dizaino projektą nuo idėjos iki tobulumo. Jei galite įsivaizduoti — galime sukurti!

Mes tikime, kad išskirtinis aplinkos dizainas pabrėžia namo architektūrą ir visada turi būti kuriamas atsižvelgiant į asmeninius poreikius. Dirbame kartu su Jumis, kad suprastume Jūsų viziją ir suteiktume ne tik gražų dizainą, bet ir erdvę, pritaikytą Jūsų gyvenimo būdui. Nuo idėjos, projektavimo, vizualizacijos iki įrengimo, apželdinimo bei priežiūros. Siekiame aiškiai ir suprantamai pateikti visus kraštovaizdžio planavimo aspektus, kad galėtumėte pilnavertiškai dalyvauti kuriant savo sodo dizainą.

Projektavimo etape nepamirštame ir kertinio tvaraus sodo elemento — aplinkos priežiūros. Erdvė visada yra unikali ir verta ypatingos priežiūros bei dėmesio. Galime suprojektuoti ir įdiegti individualias laistymo ir drenažo sistemas, kurios padės geriau pasirūpinti sodu ir Jūs galėsite mėgautis kiekviena akimirka, praleista išskirtinėje aplinkoje.