Aplinkos tvarkymas

“Negaliu ilsėtis savo sode! Atsisėdau po obelimi su kava. Pažvelgiau į gėlyną, pamačiau piktžolę. Maniau, nurausiu, bet pamačiau kitą. Tada dar vieną. Taip kava ir atšalo”. Girdėta? Tikime, kad taip. Daugelis juokiasi, kad nuosava sodyba arba valda – ne poilsis, o dar vienas darbas – juk reikia sodinti, ravėti, genėti, skabyti, tręšti, surinkti vaisius, juos virti. “Atvažiuoju į sodybą ir einu dirbti. O juk pirkdami sodybą svajojame apie tai, kaip ilsėsimės gražioje, sutvarkytoje aplinkoje, ant nupjautos žolės, gėrėdamiesi želdynų vaizdais ir kvapais!”. Tai dažno dirbančio arba auginančio mažus vaikus žmogaus realybė. Ypač to, kuriam aplinkos tvarkymas – tai ne relaksas ir galimybė pabūti su savimi, o tiesiog dar vienas darbas, kurį būtina atlikti. 

Būtent todėl mūsų įmonė teikia aplinkos priežiūros paslaugas. Aplinkos tvarkymas, kurį atlieka patyrę specialistai, turintys tinkamą įrangą ir žinių, puiki išeitis žmogui, kuris turi kitų darbų tiek, kad sodyboje ar namų valdoje nori tik ilsėtis. Žolės pjovimas, trinkelių valymas, genėjimas – visi šie darbai bus atlikti kvalifikuotai ir laiku. O jums beliks tik pasiskinti gėlių arba išsivirti kavos. 

Žolės pjovimas, gyvatvorių, vaismedžių ir dekoratyvinių augalų genėjimas, ravėjimas, tręšimas ir kiti aplinkos priežiūros darbai dažnai užsakomi ir įmonių. Jei viešbutis, restoranas, viešoji įstaiga turi želdynų, paprastai kyla klausimas, kas juos prižiūrės. Dažnai aplinkos nėra tiek daug, kad vertėtų samdyti sodininką, pirktis žolės pjovimo genėjimo ir kitą įrangą, trąšas, augalų apsaugos, trinkelių valymo priemones, o prižiūrėta aplinka yra svarbi reprezentacine ir estetine prasme. Tokioms įmonėms irgi galime pasiūlyti bendradarbiavimą ir suteikdami augalų priežiūros tiek, kiek jos reikalinga.