KOMANDA

DARIUS KRASKO

Aš — Darius Krasko. Esu rekreacinės architektūros specialistas ir landšafto inžinierius. Mano tikslas — kurti individualią aplinką, atitinkančią kliento poreikius. Dirbu su 3D vizualizacijomis, kurios leidžia puikiai įsivaizduoti aplinką, prieš projektui tampant realybe. Siekiu, kad kiekvienas projektas būtų išskirtinis. Džiaugiuosi galėdamas panaudoti įgytas profesines žinias Jūsų aplinkos formavimui ir puoselėjimui. Sukurti tobulą sodą – tai sukurti dar vieną meno kūrinį.

KOMANDA

Aurimas Snieška

Aš, Aurimas Snieška, esu baigęs Aleksandro Stulginskio universitetą agronomijos studijų programą. Jau nuo jaunystės domiuosi augalais, jų rūšimis ir priežiūra, dalyvaudavau ir įvairiuose konkursuose. Sodo linijos komandoje esu tas, kuris užtikrina, kad darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai, o klientai liktų laimingi.

Įdomus faktas apie mane: aktyviai domiuosi automobiliais, laisvalaikiu pats mėgstu juos tobulinti. 

KOMANDA

Irmantas Rubinas

Aš, Esu Irmantas Rubinas…

Įdomus faktas apie mane: Aktyviai palaikau moto sportą Lietuvoje netik kaip sirgalius, bet ir pats dalyvauju motociklų renginiuose, bei lenktynėse, tai mano hobis bei atsipalaidavimo būdas

KOMANDA

Ieva Cegelienė

Aš, Ieva Cegelienė, esu baigusi Aleksandro Stulginskio universitetą žemės ūkio technologijos ir vadybos studijų programą. Savo komandoje esu ta, kuri prižiūri ir kasdien rūpinasi klientų gėlėmis, todėl labai džiaugiuosi, kad mano rankos prisideda prie gražaus vaizdo kūrimo klientų kieme.

Įdomus faktas apie mane: laisvalaikiu domiuosi psichologija, esu išklausiusi psichologijos ir pedagogikos kursą Aleksandro Stulginskio universitete. Taip pat mėgstu dekoruoti įvairias gėlių kompozicijas. 

KOMANDA

Eglė Lugauskienė

Aš, Eglė Lugauskienė, esu baigūsi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją miškininkystės specialybę. Papildomai savo žinias gilinau VDU žemės ūkio skyriuje. Esu sukaupusi ilgametę miškininkystės patirtį, kuria aktyviai dalinuosi ir Sodo linijos komandoje. Gamtos puoselėjimas yra viena mano vertybių, todėl man svarbu klientams suteikti geriausią patirtį ir žinias. 

Įdomus faktas apie mane: manau, kad landšafto kuriama erdvė visada yra unikali ir verta ypatingos priežiūros bei dėmesio.

KOMANDA

Dainius Akranglis

Aš, Dainius Akranglis, esu baigęs Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją miškininkystės specialybę. Tokią specialybę pasirinkau ne veltui – manau rūpinimasis gamta yra kiekvieno atsakomybė ir pareiga, tai sukuria ne tik gražesnę, bet ir geresnę aplinką gyventi. Todėl Sodo linijos komandoje tiesiogiai prisidedu prie kiekvieno projekto įgyvendinimo, nuo laistymo sistemos įrengimo iki augalo pasodinimo kliento kieme. 

Įdomus faktas apie mane: esu krašto apsaugos savanorių pajėgų atsargos karys, laisvalaikiu užsiimu boksu ir kikboksu.