Laistymo sistemų projektavimas

Projektuojame landšaftą, sukuriame apželdinimo projektus prie namų ar ofiso. Suteikiame tai, kas reikalinga klientui – projektą (augalų, mažosios architektūros elementų, laistymo, drenažo, apšvietimo), augalų sąrašą, vizualizacijas.

Gyvenamosios arba verslo aplinkos dizainas – ne tik įvaizdžio dalis. Tai ir namų jaukumas (juk kiemas – tai dar vienas kambarys!), ir klientą tenkinanti priežiūra (lengvai prižiūrimas sodas – daugelio pasirinkimas), ir architektūros bei augalų dermė.

Landšafto projektavimas padeda viename sklype puikiai tilpti ir suaugusiesiems (poilsio zona, terasa), ir vaikams (žaidimų aikštelė, smėlio dėžė), ir senoliams (praktiški takai, ergonomiška mažoji architektūra), ir šeimos augintiniams (tinkamų augalų parinkimas, specialiai suprojektuotos erdvės). Priklausomai nuo kliento poreikių, kraštovaizdžio projektai padeda viename sklype sutalpinti daug funkcijų – nuo dekoratyvininės dalies, skirtos reprezentacijai ar laiko leidimui vakarais, iki sodo ir daržo zonos, kuriame šeimininkauti mėgstantys ar ekologijai neabejingi gyventojai augins vaisius, uogas, daržoves ar prieskonius. Gero projekto atveju visada yra galimybė sklypą keisti – pavyzdžiui, užaugus vaikams, žaidimo aikštelę pakeisti į suaugusiųjų poilsio zoną.

Kiekvienas sklypas skirtingas. Skiriasi ir juos įsigiję žmonės. Aplinkos dizainas padeda atskleisti stipriausias sklypo puses ir gyventi stilingoje aplinkoje. Landšafto projektai ypač reikalingi, jei sklypas, pvz., labai didelis, šlaitinis, netaisyklingos ar nelygios formos. Mūsų komanda pasiruošusi sukurti individualų projektą, kuris tenkins jūsų poreikius ilgus metus.

Kraštovaizdžio projektas taip pat dažnai užsakomas, jei aplinką kuria įmonė. Šiuo atveju svarbu ne tik aplinkos dizainas, bet ir reprezentacija, įmonės vertybių ir stiliaus atskleidimas, o dažnai – ir darbuotojų ar klientų savijauta, jų poilsis už įmonės pastato ribų. Viešąsias paslaugas teikiančios įmonės, viešbučiai, restoranai suinteresuoti ir tuo, kad būtų suprojektuota mažai priežiūros reikalaujanti aplinka.